Vladimír Dužík

Jako začínající investor, jsem věnoval desítky, ne-li stovky hodin posloucháním podcastů, čtením knih, obsahu na youtube na téma investování do nemovitostí a prošel jsem si i veřejně dostupným kurzem. 

Měl jsem plnou hlavu informací a měl jsem pocit, že už téměr vše vím a že jsem na správné cestě. 

Shodou okolností jsem na internetu narazil na Libora a velmi mě zaujalo co dokázal a jakým způsobem přemýšlel o nemovitostech, v mých očích to bylo něco velmi odlišného od toho co jsem doposud slyšel. 

Po první nezávazné konzultaci jsem se dozvěděl co mohu od spolupráce očekávat a za jakou cenu. Cena byla velmi sebevědomá. Osobně jsem nikdy předtím neinvestoval do vzdělání více, než právě ve spolupráci s Liborem. 

Na první konzultaci jsem přišel již s podepsanou rezervační smlouvou na můj první investiční byt, který jsem chtěl koupit a který jsem našel na základě informací z podcastů, youtube a kurzu. "Cash on cash" výnos s hypotékou vycházel okolo 20%, myslel jsem si jaký je to úspěch. 

Po první konzultaci jsem rušil rezervační smlouvu, žádost o hypoteční úvěr a potencionální obchod jsem shodil ze stolu. V tu chvíli jsem si uvědomil, že mě právě Libor zachránil před obrovskou chybou, kterou bych hned na začátku udělal a kompletně mi to změnilo způsob uvažování nad investováním do nemovitostí. 

I přes počáteční nejistotu, mohu zcela upřímně říct, že po první tří hodinové konzultaci mi Libor předal takovou hodnotu, kterou převršil cenu spolupráce v násobcích. Nic takového jsem opravdu nečekal a byl jsem velmi mile překvapen. 

Libor není jen špičkový investor, ale také výborný mentor, učitel a férový člověk, který to má v hlavě velmi dobře srovnané. 

Tato spolupráce je pro mě nejlepší investice kterou jsem za svou dosavadní investiční kariéru udělal a těším se, až to jednou budu moct nějakým způsobem v budoucnu Liborovi vrátit zpět