Adam Lošák

Mám za sebou Liborův trénink a musím říct, že to byla jedna z mých nejlepších investic do vzdělání! Absolutně se to nedá srovnat s tím, co jsem viděl jinde. 

Dříve jsem absolvoval různé semináře o investování do nemovitostí, ale strašně mě zklamali. Zklamali mě svým obsahem, neosobitostí, ale hlavně jsem nabyl pocitu, že vybudovat slušné nájemní portfolio mi bude trvat desítky let. 

Během koučinku s Liborem se vám nic takového nestane. Jeho přístup k investování do nemovitostí se totiž opírá o těžce nabyté zkušenosti z terénu. Vše má dotažené do nejmenšího detailu. Ihned po první konzultaci si v duchu říkám "Ještě, že jsem do toho šel, protože bez jeho know-how bych nasekal spoustu začátečnických chyb a dost možná by se mi investování do realit znechutilo". 

Libor na to kouká z perspektivy a dokáže poukázat i na souvislosti, které já nevidím. Zároveň si cením toho, že informace umí skvěle předat, abych vše pochopil. Nyní můžu říct, že mám zcela jasno o tom, jak dosáhnout svého cíle v investování do nájemního bydlení. 

Děkuju a jestli to myslíte vážně...neváhejte a oslovte Libora, protože to stojí za to.