Můj příběh

Můj příběh aneb za 6 let realitním investorem

Libor měl ve 20 letech na svém kontě X fuckupů. Neúspěšnou dráhu profesionálního cyklisty v týmu Česká spořitelna MTB team, nedostudovanou vysokou školu a trauma ze zaměstnání, kde vydržel jako zaměstnanec pouze pár měsíců.

Warren Buffet pronesl krásné MOTTO: Pro to, abyste byli v byznyse úspěšní, stačí udělat jen jednu věc správně... 


Rozhodl jsem se udělat JEDNU věc správně! Víte, která to byla? Rozhodl jsem se, že se stanu strůjcem svého štěstí. Že vezmu svůj život, směr, píli, nadání, ale i chyby a mé nedostatky do svých vlastních rukou.

Ve 20 letech jsem založil bez jakéhokoli zázemí, bez know-how, bez kapitálu a s dluhem 200.000 Kč firmu specializující se na obnovitelné zdroje pro rodinné domy.

Po 6 letech jsem se zastavil, ohlédnul se zpět a zjistil, že jsem vybudoval firmu, jež se stala významným hráčem s 10% podílem na trhu. Expandovala na Slovensko, Polsko a Maďarsko, měla vysoké obraty, desítky zaměstnanců.

Jenže přišel další životní fuckup. V roce 2013 přišlo vyhoření a prozření, že nechci pracovat pro peníze, chci, aby peníze pracovaly pro mě. Ano, to je pasivní příjem.

A tak jsem v roce 2013 koupil první nájemní byt. To, co následovalo, se nedá popsat jinak než atomová bomba. Bylo to neuvěřitelné, poprvé jsem zažil pocit, kdy Vám za nic chodí peníze.

V okamžiku, kdy ochutnáte pasivní příjem, už nechcete jinak.

Každý den jsem si šel za svým, krůček po krůčku. Neustále jsem si vizualizoval cíl. Motivoval se. Až jsem se po 6 letech zastavil a otočil.

Wow, JÁ, ten odepsaný 20letý kluk, který nic neměl, vlastním ve 32 letech přes 100 nájemních bytů.

JÁ, ten odepsaný 20letý kluk, který dostával mzdu 10.000 Kč za měsíc, mám ve 32 letech vybudovaný velmi slušný pasivní příjem.

Prozradím Vám jednu věc. Víte, co je na tom nejlepší? Ten pocit, kdy se vymaníte z toho krysího závodu a je jedno, zda jste zaměstnanec, nebo podnikatel.

Pokud máte pasivní příjem, neřešíte, zda je sobota, nebo středa. Ono je to jedno, 24 hodin denně, 365 dní v roce za Vás pracují peníze, tzn. nájemní byty.

Chcete také investovat do nájemních bytů a vytvořit si PASIVNÍ PŘÍJEM? Společně to zvládneme!