Reference od klientů

Příběhy a hodnocení klientů, kterým jsem pomohl dosáhnout pasivního příjmu z nemovitostí

David Rektorys

t-mobile
David Rektorys
Liborův mentoring rozhodně doporučuji a to i za vysokou cenu. Konzultace mě rozhodně velmi posunuly kupředu. Oceňuji jeho velké zkušenosti, které mi během celé doby předával.

Ondřej Holbík

manažer
Ondřej Holbík
Konzulting s Liborem naprosto předčí veškeré očekávání. I kdyby Vám Libor předal pouze 10% z jeho know-how, Vaše investice do konzultingu se Vám velmi rychle a mnohonásobně vrátí. Během dvou dnů, které nám Libor věnoval, se dostavilo několik WOW momentů, kdy jsme si doslova řekli "Jak je tohle vůbec možné, to mění úplně všechno!" Konzulting s Liborem berte jako MUST HAVE!

Martin Gdovin

projektový manažer
Martin Gdovin
Liga Majstrov! To nie je fraza, to je uroven kam to Libor dotiahol v oblasti investovania do nehnutelnosti a pasivneho prijmu. Ten chalan je jednoducho spicka v nehnutelnostiach, vyjednavani a efektivnosti. Liborova chut neustale sa ucit od najlepsich je priam nakazliva. Jeho kurz a konzultacie patria k najlepsim na trhu v CR & SR.

David Holas

majitel logistické firmy
David Holas
Kvalitu a objem informací hodnotím 10 z 10. Sám jsem koupil 2 byty v Ústí.n.L a chtěl jsem jich koupit 10. Díky Vašemu know-how jsem v podstatně vyšších a lepších čísel. Otevřel jste mi dveře do úplně jiné ligy. Pokud budu ve Forbes 30 pod 30 bude to taky kvůli Vám! K mému startupu mám 80 bytů.

Vladimír Dužík

majitel marketingové firmy
Vladimír Dužík
Po první konzultaci mi Libor předal takovou hodnotu, kterou převršil cenu spolupráce v násobcích. spolupráce je pro mě nejlepší investice, kterou jsem za svou kariéru udělal.

Jana Čajková

zaměstnanec
Jana Čajková
Libore, koupila jsem svou první investiční nemovitost výrazně pod cenou. Přeprogramoval jste mé myšlení na úspěch a prosperitu. Bez konzultingu bych to nikdy nedokázala. Děkuju za Vaši podporu a dohled nad každým mým krokem.