Můj tým

Můj tým profesionálů, který vám pomůže na každém kroku investování do nemovitostí


Tomáš Hodoval

Tomáš Hodoval

Můj první kontakt s nemovitostmi byl v roce 2013, kdy jsem pomáhal klientům s financováním bydlení. Tato zkušenost mě nakonec přivedla k tomu, že jsem se v roce 2015 naplno ponořil do světa nemovitostí. Od té dobyřeším nákup, rekonstrukci a prodej nemovitostí, přičemž se specializuji na bytové domy. Vidím v nich totiž obrovský potenciál pro efektivitu a přidanou hodnotu. Navíc banky tyto velké nemovitosti milují.
S Liborem spolupracuji už několik let a díky této zkušenosti jsem si začal více nemovitostí nechávat pro dlouhodobý pronájem. Spoléhám se především na soukromý kapitál, který mi poskytuje velkou flexibilitu v projektech, které kupujeme. Společně máme bohaté zkušenosti a znalosti jak realitního, tak finančního trhu.Rádi vám ukážeme, jak můžete dosáhnout úspěchu v tomto odvětví. Nenechte si ujít příležitost růst spolu s námi. Získáte kus našeho know-how a odborných znalostí k tomu, abyste se stali úspěšnými a dosáhli svých snů.

Terezie Dittrichová

Terezie Dittrichová

Jmenuji se Terezie a posledních 10 let pomáhám lidem s nemovitostmi. Úplně na začátku jsem za Liborem přišla s otázkou, jestli může člověk koupit několik nemovitostí, když má optimalizované daňové přiznání.
Mám spoustu známých v bankách, ale vše se zdálo jako neřešitelný problém.
S Liborem jsme si okamžitě padli do oka a já se stala jeho klientkou. I přes moji několikaletou praxi mi Libor ukázal nové směry, jak vydělat, jak správně profinancovat nemovitosti, jak nakupovat nemovitosti pod cenou a jak velmi efektivně vybudovat portfolio nemovitostí.
Libor a jeho styl práce mě nadchl natolik, že jsem se rozhodla stát součástí jeho týmu. Soustředím se s klienty na výkupy nemovitostí, development, zajištění soukromého kapitálu, zhodnocení obchodních příležitostí, ale také řeším individuální nabídky či poptávky na prodej nemovitostí.
Díky Liborovi a jeho týmu se ze mě stala investorka na plný úvazek. Ráda pomohu i Vám. Terezie.

Ondřej Elterlein

Ondřej Elterlein

Jmenuji se Ondřej Elterlein, jsem ročník 1985 a můj život byl od začátku jasně daný. Rodiče, učitelé, profesoři, vzdělávací systém obecně, to vše mě formovalo tak, že jsem byl zvyklý dosahovat úspěchů bez toho, aniž bych věděl, proč jich mám dosahovat. 
Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Získal Diplom za obhájení práce v rámci International Communication Law na Univerzitě v Turku ve Finsku. Na Karlově univerzitě jsem také obhájil rigorózní práci, složil státní zkoušku a byl mi udělen titul JUDr. V rámci povinné praxe po univerzitě jsem pracoval jako asistent tří soudců na Obvodním soudě pro Prahu 4. Jako advokátní asistent jsem působil v největší české advokátní kanceláři Havel Partners. Jako advokátní koncipient jsem pak pracoval pro advokátní kancelář Pokorný, Wagner a partneři specializující se na práci pro největší české energetické společnosti. V roce 2015 jsem úspěšně složil advokátní zkoušku a založil vlastní advokátní kancelář. 
Jako advokát jsem vybudoval úspěšný byznys. Spokojení klienti, vysoké výdělky. Jenže přišlo vyhoření. Když člověk nezná sám sebe, neví, proč dělá věci, které dělá, nezná sám sebe a jede v roky formovaných zajetých kolejích ve své hlavě, necítí se šťastný, spokojený, nerealizuje svůj potenciál. 
V té době jsem v rámci advokacie už pracoval s klienty v oblasti nemovitostí. Měl jsem nasmlouvané malé developery, místní realitní kanceláře, spolupracoval s investory. A s jedním z nich spojil své síly. Od roku 2018 jsem postupně s ním a následně samostatně flipnul zhruba 50 nemovitostí (tedy výhodně nakoupil, zrekonstruoval a následně se ziskem prodal). V nemovitostech jsem našel nejen způsob obživy, ale i vášeň, radost, své proč. Umožňují vysoké výdělky, umožňují časovou flexibilitu, umožňují neustálý růst. Umožňují mi být, kým jsem, ne kým jsem se naučil být. Advokacii jsem postupně uzavřel a nemovitostem se začal věnovat na 100 %. Flipováním jsem vydělal první kapitál a následně se dozvěděl o Liborovi. Jeho nabídka byla prostá - předám ti na úvodním dvoudenním školení svoje know-how, pak ti budu k ruce a garantuju ti, že tě dovedu do cíle, jinak vracím peníze. To byla nabídka, kterou moje právnicky vytrénovaná mysl nemohla odmítnout.
V roce 2022 jsem tedy začal v terénu uplatňovat Liborovy znalosti a zkušenosti a začal nakupovat byty s dvouciferným výnosem, bez zástav. Rok 2023 vnímám jako další zlom v mém životě, protože jsem v pravý čas na pravém místě - realitní trh je nyní plný příležitostí k nákupům a budování portfolia, na což se nyní po mém flipovacím období soustředím. 
Můj život byl nalinkovaný a neexistovala sebemenší možnost se odchýlit. Přesto se mi to povedlo. A když se to povedlo mě, dokáže to každý. Není totiž důležité, zda si věříte, je důležité, že ve vás někdo věří. Pomůžu vám pracovat na vaší hlavě, to je totiž víc jak polovina úspěchu. Zbytek je systém, disciplína, konzistence, uplatňování ověřených principů a budování vztahů.