Ivo Šorm

Od roku 2015 jsem začal sbírat zkušenosti v oblasti investic do nemovitostí a o 4 roky později jsem zjistil, že se chci posunout mílovými kroky vpřed, ale už přesně nevím, jak to posunout dál. 

Náhodou jsem narazil na Libora Váku, jehož příběh mě víc než zaujal a řekl jsem si, že ho chci minimálně potkat. Po prvním osobním setkání jsem měl jasno, že díky jeho mentoringu dokážu i já ve svém životním příběhu velké věci, a proto jsem neváhal a vrhl se do toho po hlavě. 

Po více než půlroce spolupráce s Liborem jsem dál, než by mě v roce 2019 kdy napadlo, pozměnil jsem svoji strategii, vytyčil si nové cíle a krok po kroku za nimi jdu. Analyzuju jinak než dříve, mapuji nové oblasti, strach s větších realitních akvizic mě již nadobro opustil. 

Libor mi je zároveň kdykoliv k dispozici, aby pomohl, poradil či upozornil na věci, se kterými jsem se já dosud nesetkal. Nejvíce bych vypíchl Liborův osobitý přístup, neotřelé myšlenkové pochody a předávání jeho investorského know-how prověřeného letitou praxí.