Martin Andrt

Jmenuji se Martin Andrt a ve svých 22 letech dokončuji studium ekonomie na vysoké škole, ke kterému jsem si přidal i právo v podnikání. Po ukončení závodní kariéry v alpském lyžování jsem se vydal na podnikatelskou dráhu. Rozjížděl jsem různé projekty od vlastní lyžařské školy přes glamping až po farmářské experimenty včetně založení největší králičí farmy v Krušných horách.

V roce 2020 jsem se vrhnul do světa realit a začal s developmentem stavebních pozemků. Po seznámení s Liborem jsem v roce 2022 začal aktivně investovat do nájemních bytů. Během pouhých 9 měsíců jsem nakoupil 15 bytových jednotek s dvojciferným výnosovým procentem, a to výrazně pod cenou a bez zástav. 

Jedním z mých hlavních zájmů v rámci nemovitostí je jejich flipování, což znamená nakupování a rychlý prodej za vyšší cenu. Díky své zálibě ve vyjednávání kupuji byty hluboko pod tržní cenou, což mi umožňuje maximalizovat zisky. Zpočátku jsem své byty svěřil správci, ale když jsem pochopil proces až do jádra, rozhodl jsem se spravovat většinu svých bytů sám. Tato agenda zahrnuje vše: od vyhledávání nájemníků přes přípravu nájemních smluv a drobné opravy až po roční vyúčtování služeb.  

Na své cestě jsem jako aktivní investor a správce vlastního portfolia prošel mnoha úskalími realitního businessu. Jsem proto připraven pomoci i vám na cestě k pasivnímu příjmu prostřednictvím realitního investování.