Mám pro vás tip: panelákové byty budou zdražovat

Milí přátelé,

mám pro vás zajímavý tip na investiční příležitost – panelákové byty. 

Na dnešním trhu jich najdete stovky. Důvod? Drahé hypotéky a mnohem vyšší zájem o cihlové byty. Jenže už s nástupem nového roku ekonomové mluví o prudkém poklesu inflace a to znamená jednoduchý scénář: s inflací klesnou i úrokové sazby hypoték.

Co to pro nás znamená? Širší dostupnost hypoték, vyšší počet potenciálních kupců, rostoucí poptávka a tedy i zvýšení cen nemovitostí.

Rok 2023 se tak rýsuje jako skvělý rok pro investory, kteří dosud váhali. Je na čase využít možností, které většina lidí přehlíží. Nákup panelákových bytů k nim patří 100%. 

Můžu říct, že koupě panelových bytů byla jedna z nejlepších investic, jakou jsem kdy v životě udělal. Mluvil jsem o tom i v podcastu Vojty Žižky

Právě teď se láme chleba. Trh lavíruje a neví, jestli spadne dopředu, nebo dozadu. Brzy se ale ukáže, kdo bude vítěz a kdo bude poražený. 

Mám pro vás na závěr 3 osvědčené tipy, které zvýší vaši šanci na úspěch:

1) pracujte s velkým objemem nemovitostí - doporučuji pravidlo 100:10:1 (100 nemovitostí si prohlédnete online, 10 fyzicky a „tu pravou“ najdete 1) 

2) nenechte se při nákupu strhnout emocemi, za všech okolností zachovejte chladnou hlavu a finanční disciplínu 

3) chtějte vždy co nejvyšší výnosové procento - alespoň 10 %, zejména na dnešním trhu

Chcete nastoupit na svou vlastní investiční cestu ve světě realit? Přihlašte se na můj aktuální workshop, kde vás naučím jak na to.

🔹 Workshop - 18. 7. od 16:00 do 19:00

🔹 Workshop - 14. 8. od 16:30 do 19:30

Těším se na vás 

Libor Váka